...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Buffon: Do të mbetem në Juventus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Buffon: Do të mbetem në Juventus   Mon May 11, 2009 3:41 pm

Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, thotë se ai nuk ka në plan të largohet nga Torino në fund të këtij sezoni, pavarësisht spekulimeve që qarkulluan së fundmi.

Njëshi i portës së biankonerëve ishte i hidhëruar pas ndeshjes ndaj Lecces në javën e kaluar, dhe Buffon nuk ishte i pranishëm as në zhveshtore kur Ranieri kishte dhënë këshilla plotësuese.

“Në disa javët e fundit thjesht kam folur vetë me veten... Kisha nevojë për disa shpjegime. Bisedova me drejtuesit. Nuk kërkova garanci për sukses në sezonin e ardhshëm, por që në tre ose katër vitet e ardhshme të ndërtohet një përbërje e aftë për tituj”, ka thënë Buffon.

“Kishim një rënie të formës që nuk mund të mendohej. Nëse dëshironi të luftoni për tituj, duhet të keni sa më pak kriza dhe jo dy, tre ose katër, siç na ndodh neve”.

“Nuk ka mundësi që në fund të sezonit të largohem nga Juventusi”, ka shtuar italiani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Buffon: Do të mbetem në Juventus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: