...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve   Tue May 12, 2009 11:15 am
Lituania ka kapur 40 kilogramë kokainë që kanë qenë të fshehur në arkivole të vdekurve të dërguar nga Amerika Jugore, ka njoftuar të enjten policia e vendit.
Autoritetet e Lituanisë shtatorin e vitit të kaluar kishin gjetur drogën në tre kontejnerë me arkivole. Kokaina gjithashtu ishte fshehur nëpër rrobat për të vdekurit si dhe në paletat që i mbanin ato.

Dërgesa ishte dedikuar për një ndërmarrje lituane për materiale funeralesh, thuhet në njoftimin e policisë.

Kokaina, siç theksohet, nuk ka qenë e dedikuar për tregun lokal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: