...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CC ++ CC ++ C ++

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: CC ++ CC ++ C ++   Tue May 12, 2009 4:30 pm

Kompilatori dhe Ide per c/c++ per windows

http://www.bloodshed.net

ose mund te provoni eclipsin gjithashtu
__________________
Web Design - Dizajn profesional të web faqeve me CMS në teknologjinë PHP - MySQL dhe AJAX.

Domain & Hosting - Rezervimi i domain emrave dhe hapsira e web faqeve në internet.

Graphic Design & Identity - Dizajnimi i llogos dhe brendit tuaj poashtu i broshurave, katallogjeve dhe menyve të ndryshme.

Broadcast - Transmetimi i radios dhe TV-së në internet me kualitet dhe çasje të lartë të vizitorëve.

Audio & Video Production - Produksioni i audio dhe video raklamave, klipeve dhe spoteve.[b]
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
CC ++ CC ++ C ++
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Gjuhet Programuese :: C / C++-
Kërce tek: