...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IA KETU I KENI DISA FAQE HTML

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: IA KETU I KENI DISA FAQE HTML   Tue May 12, 2009 4:37 pm

Qe po iu iepi disa faqe ku kan html code te ndryshme per gjithqka

Cito:
http://www.quackit.com/html/codes/

Cito:
http://www.web-source.net/html_codes_chart.htm

Cito:
http://www.ascii.cl/htmlcodes.htm

Cito:
http://sq.wikipedia.org/wiki/HTML

Cito:
http://www.2createawebsite.com/build/html.html

Cito:
http://www.htmlfreecodes.com/

Cito:
http://www.killersites.com/HTML_CODES/index.jsp

Cito:
http://www.lookuptables.com/

Cito:
http://www.web-source.net/html_tips.htm

Cito:
http://www.computerhope.com/htmcolor.htm

Cito:
http://www.quackit.com/html/codes/ht...ound_codes.cfm

Cito:
http://www.code-generator.net/html/c...round-code.cfm

Cito:
http://www.tombraider4u.com/html-background-codes.shtml

Cito:
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif

Cito:
http://www.brownielocks.com/fixedbackground.html

Cito:
http://www.websitebuildersguide.com/...ckground-code/

Cito:
http://html-color-codes.com/

Cito:
http://www.htmlcodetutorial.com/_CODE.html

Cito:
http://htmldog.com/reference/htmltags/code/

Cito:
http://www.web-source.net/html_codes_chart.htm

Cito:
http://www.htmlquick.com/reference/tags/code.html

Cito:
http://www.davesite.com/webstation/html/tag_ref.shtml

Cito:
http://www.killersites.com/HTML_CODES/index.jsp

Cito:
http://www.webmonkey.com/reference/HTML_Cheatsheet/

Cito:
http://www.ibdhost.com/help/html/

Cito:
http://www.webspawner.com/cc/html/alpha.html


Cito:
http://www.w3schools.com/html/html_scripts.asp

Cito:
http://www.tizag.com/htmlT/script.php

Cito:
http://www.dynamicdrive.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
IA KETU I KENI DISA FAQE HTML
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: HTML & DHTML-
Kërce tek: