...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaa Sivjett

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kaa Sivjett   Sat Jun 06, 2009 11:46 am

Ka po shkoni sivjet per deti apo po rrini en shpiiii D.M.TH per veren 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kaa Sivjett   Thu Jul 16, 2009 6:59 pm

UNN ka te shkojsh ti Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Kaa Sivjett   Fri Jan 15, 2010 8:10 pm

Kysmet Sdi :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
misspink
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Join date : 16/03/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Re: Kaa Sivjett   Tue Mar 16, 2010 8:30 pm

skam plane Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ncoment.ning.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kaa Sivjett   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaa Sivjett
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Bisede e Lire-
Kërce tek: