...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fergie ‘e lodhur’ nga turneu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fergie ‘e lodhur’ nga turneu   Tue Jun 09, 2009 5:05 pmOrari i ngjeshur i koncerteve gjatë turneut me grupin Black Eyed Peas, e ka bërë liderin e grupit, Fergie, të ndjehet e lodhur.

Ylli ka bërë pauzë nga karriera e suksesshme si soliste për t’u rikthyer te grupi, i cili e bëri atë të famshme, dhe është duke udhëtuar botën këtë verë duke performuar me krijuesit e hitit “Where is the Love?”.

Por ajo ka filluar të pendohet që është pajtuar të marrë një rrugëtim aq të vështirë.

“Javën e kaluar ishim në pesë vende të ndryshme brenda një jave, është sikur të jem supergrua me orar. Përpiqem të kujdesem për gjithçka dhe ftohem gjatë procesit”, ka thënë këngëtarja.

“Definitivisht kam prirje për të bërë gjëra të tepërta në jetë. Më pëlqen t’i çoj të gjitha në ekstrem, por tash po mësoj të them jo”, ka shtuar Fergie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fergie ‘e lodhur’ nga turneu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: