...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hasa dhe hysa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rimi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/06/2009

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   Fri Jun 19, 2009 7:30 pm

ish kon hasa dhe hysa dhe kishin hypme ni motor edhe ishte nat dhe tu i gra del ni kamion edhe kta kujtojn qe jan dy motorra se dy drita edhe hyn ne midis dhe ja futin qhen kejt bijn ne ar edhe thot hasa i thot hyses tu bre nanen qaj motorri ne midis si kish kall dritat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
hasa dhe hysa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: