...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shiten një milion iPhone 3G S

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Shiten një milion iPhone 3G S   Fri Jun 26, 2009 8:38 pmPërkundër interesimit më të vogël, Apple gjatë fundjavës ka arritur të shes një milion pajisje më të shpejta dhe më të pajisura - iPhone 3G S.

Apple raporton për fillimin e suksesshëm të shitjes së celularëve iPhone 3G S. Kompania për tri ditë ka arritur të shes një milion pajisje.

iPhone 3G S është më i shpejtë se paraardhësi i tij dhe ofron disa mundësi të reja, derisa me kontratë dyvjeçare kushton 199 dollarë për versionin prej 16 GB, respektivisht 299 dollarë për versionin prej 32 GB. Në të njëjtën kohë, Apple shënon edhe popullaritet të madh të sistemit operativ iPhone OS 3.0, të paraqitur po ashtu gjatë javës së kaluar.

Gjatë pesë ditëve nga fillimi i shpërndarjes, sistemin e ri operativ e kanë shkarkuar rreth gjashtë milionë përdorues.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shiten një milion iPhone 3G S
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: