...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shiten mbi 20 milionë telefona LG QWERTY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Shiten mbi 20 milionë telefona LG QWERTY   Tue Apr 21, 2009 8:15 pmKompania LG pajisjen e saj të parë mobile, të dedikuar për shkrimin e porosive e ka paraqitur qysh në vitin 2005. Që prej atëherë janë shitur mbi 20 milionë telefona të cilët posedojnë tastierën QWERTY për të shkruar tekst më lehtë.
Pajisjet më të suksesshme QWERTY përfshijnë serinë enV, e cila vetëm në Amerikën Veriore është shitur në mbi tetë milionë njësi. Janë shitur edhe mbi gjashtë milionë pajisje nga seria Rumor.

Kur bëhet fjalë për pajisjet e veçanta, ajo LG KS360 në Evropë dhe Azi është shitur në mbi një milion e gjysmë njësi


LG për këto rezultate mund t’i falënderohet edhe përzgjedhjes së bukurosheve, të cilat promovojnë këta telefona, e të cilat sigurisht kanë ndikuar dukshëm në shitjet e pajisjeve QWERTY të kësaj kompanie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shiten mbi 20 milionë telefona LG QWERTY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: