...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spanjolli fiton 126 milionë euro në lotari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Spanjolli fiton 126 milionë euro në lotari   Tue May 12, 2009 11:14 am
Një spanjoll të premten në mbrëmje ka fituar shumën e pabesueshme prej 126.2 milionë eurosh në lotarinë Euro Millions dhe njëkohësisht ka thyer rekordin botëror të cilin për katër vite rresht e ka mbajtur irlandezja me 115.4 milionë euro të fituara.
Fituesi tani për tani anonim ka rrumbullakuar pesë numrat e duhur (4, 23, 24, 29, 31) dhe dy numra shtesë (8, 9), të cilët kanë qenë të nevojshëm për të fituar 126.231.764 euro pas gjashtë rundesh me radhë pa fitues.

Spanjolli së shpejti do të ketë në xhep më shumë se 126 milionë euro, aq sa kushtojnë dy aeroplanë Airbus A-230, respektivisht fitimet katërvjeçare të David Beckhamit, futbollistit më të paguar në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Spanjolli fiton 126 milionë euro në lotari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: