...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Dua të ndërtoj një ekip me stil të veçantë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Wenger: Dua të ndërtoj një ekip me stil të veçantë   Thu Jul 02, 2009 9:15 am

Arsene Wenger thotë se ai kishte refuzuar ofertën e Real Madridit për të vazhduar me Arsenalin, me të vetmin qëllim të ndërtojë një ekip me stil të veçantë të lojës.

Emri i Wenger u lidh me një kalim në Real Madrid, por menaxheri i Arsenalit vendosi ta refuzojë ofertën e mbretërve dhe të mbetet në Emirates.

“Atë që dëshiron ta bëjë Reali do ta quaja spektakël, të bëjë një ekip spektakolar. Mendoj se kur synohet të krijohet një ekip dhe përbërje ka edhe dimensione të tjetra të cilat duhet të merren parasysh, dhe kjo është mënyra ime e mendimit”, ka thënë Wenger

“Dua të krijoj sukses duke ndërtuar një ekip me stil, me lojë të vetën, të veçantë për klubin, me lojtarë të rinj. Këtë e kam zgjedhur në karrierën time dhe për këtë arsye vazhdoj me Arsenalin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wenger: Dua të ndërtoj një ekip me stil të veçantë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: