...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të   Tue Jul 07, 2009 9:23 amPolicia amerikane ka publikuar detajet për një plaçkitës bukur të jashtëzakonshëm. Nicholas Truesdell i cili ka vetëm 19 vjet, ka hyrë me dhunë në shtëpinë e një familjeje amerikane dhe atje ka qëndruar një javë ditë rresht.

Pasi që shtëpiakët ishin në pushim, ai tërësisht i relaksuar është shtrirë nëpër krevate, ka shikuar televizorin dhe ka ngrënë ushqim nga frigoriferi i cili ishte përplot me gjëra ushqimore.

Në shtëpi kishte hyrë duke thyer dritaren e dhomës së fjetjes. Pos krevateve dhe televizorit, plaçkitësi është shërbyer edhe me kompjuter, e madje ka vozitur edhe automjetin e familjes të cilës ia kishte pushtuar shtëpinë.

Gjatë arrestimit të policisë Truesdell kishte deklaruar se e kishte ndier veten si në shtëpi të tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: