...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Timberlake dhe Biel heshtin spekulimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Timberlake dhe Biel heshtin spekulimet   Tue Jul 07, 2009 9:45 amJustin Timberlake dhe Jessica Biel kanë heshtur spekulimet për ndarjen e tyre, pasi janë parë bashkë në shoping për Ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

Ylli i muzikës pop dhe bukuroshja e tij hollivudiane janë ‘goditur’ nga faqet e thashethemeve kohëve të fundit, të cilat kanë shkruar se romanca e tyre ka marrë fund.

Mirëpo në ditën festive të SHBA-ve, paparacit kanë qenë aty për të fotografuar çiftin e dashuruar dhe për t’u dhënë fund spekulimeve për ndarjen e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Timberlake dhe Biel heshtin spekulimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: