...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City heq dorë nga Terry, kthehet kah Lescott

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City heq dorë nga Terry, kthehet kah Lescott   Tue Jul 07, 2009 10:37 pm

Manchester City ka kthyer vëmendjen kah Joleon Jescott pasi ka dështuar në përpjekjen për të sjellë në radhët e veta mbrojtësin e Chelseat, John Terry.

Mark Hughes tashmë ka dërguar një ofertë joformale në drejtim të Evertonit për mbrojtësin Lescott, ndërsa tash do të ndajmë më shumë se 15 milionë funte, sa ishte oferta e parë.

City është i gatshëm ta rritë edhe pagën e lojtarit për trefish me qëllim që ta tërheqë atë drejt Manchesterit.

Menaxheri i Evertonit, David Moyes, ka paralajmëruar se do të mundohet me të gjitha forcat për t’i mbajtur futbollistët më të mirë, por nëse arrin ndonjë ofertë e përshtatshme, klubi nga Liverpooli mund të heqë dorë nga shërbimet e Lescott.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City heq dorë nga Terry, kthehet kah Lescott
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: