...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare: Milani angazhon Oguchi Onyewu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Zyrtare: Milani angazhon Oguchi Onyewu   Tue Jul 07, 2009 10:38 pm

Ekipi i Milanit ka pohuar se ka arritur të angazhojë në radhë e veta mbrojtësin e Standard Liege, Oguchi Onyewu.
27-vjeçari pati një paraqitje impresive në Kupën e Konfederatave me kombëtaren e SHBA-ve, por kalimi i tij në Milan është pak befasues.

“Ekipi i Milanit dëshiron të informojë se ka arritur të angazhojë Oguchi Onyewu nga ekipi Standarg Liege. Futbollisti i cili angazhohet për kombëtaren e SHBA-ve, po ashtu ka edhe nënshtetësi belge dhe ka nënshkruar marrëveshje e cila do të skadon më 30 qershor 2012”, thuhet në deklaratën e rosonerëve.

Onyewu do të arrijë në Milan si lojtar i lirë, pasi marrëveshja e tij me ekipin Standard përfundoi në fund të sezonit të kaluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare: Milani angazhon Oguchi Onyewu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: