...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xhemajli do ta zëvendësojë Melon te Fiorentina

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Xhemajli do ta zëvendësojë Melon te Fiorentina   Wed Jul 08, 2009 2:31 pm

Vetëm disa orë pas njoftimit se Felipe Melo ka nënshkruar për Juventusin, Fiorentina planifikon të transferojë një lojtar i cili do ta zë vendin e tij.

“Sky” njofton se për këtë pozitë Viola dëshiron ta transferojë mesfushorin e Torinos, Blerim Xhemajli.

Mesfushori nga Tetova sapo ka nënshkruar kontratë me Torinon, ku qëndroi sezonin e kaluar në formë huazimi nga Bolton Wanderers, mirëpo mundësia për të luajtur në Serie A dhe në Ligën e Kampionëve, padyshim që do ta joshë shqiptarin me pasaportë zvicerane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Xhemajli do ta zëvendësojë Melon te Fiorentina
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: