...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nick Jonas drejt kolegjit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nick Jonas drejt kolegjit?   Wed Jul 08, 2009 2:36 pmYlli i të rinjve Nick Jonas është parë në një kamp studentor duke nxitur spekulimet se planifikon të regjistrohet në ndonjë kolegj amerikan.

Të hënën anëtari më i ri i grupit “Jonas Brothers” së bashku me babanë e tij ka vizituar Universitetin Northwestern në Illinois.

Megjithëse ai ishte munduar të mos njihej nga studentet tjerë, shumë prej tyre kanë konfirmuar se e kanë parë 16-vjeçarin në këtë universitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nick Jonas drejt kolegjit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: