...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 John paditet nga klubi Aberdeen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: John paditet nga klubi Aberdeen   Thu Jul 09, 2009 1:57 pmPromovuesit e koncerteve të Sir Elton John janë duke u përballur me një padi të një klubi futbollistik skocez, pasi që gjatë një koncerti të mbajtur në vitin 2004 është dëmtuar stadiumi i tyre.

Pronarët e klubit futbollistik Aberdeen thonë se terreni i stadiumit Pittodrie ishte shkatërruar nga rrjedhja e vajit dhe pajisjet që janë përdorur për koncertin e para pesë vitesh.

Asokohe, organizatorët e koncertit kishin premtuar se do t’i paguan dëmet, mirëpo drejtuesit e klubit pohojnë se shuma prej 36.000 funteve ende nuk është paguar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
John paditet nga klubi Aberdeen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: