...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrjedhin fotografitë e para të Jaguar XJ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Rrjedhin fotografitë e para të Jaguar XJ   Thu Jul 09, 2009 3:21 pm


Përkundër përpjekjeve të shumta, Jaguar nuk ka arritur ta ruaj si fshehtësi risinë e vet deri në premierën e madhe e cila do të mbahet sonte në Londër. Një portal interneti, gjoja pahiri, ka publikuar fotografitë, ato zbulojnë tërësisht pamjen e jashtme të automjetit.

Siç edhe është mundur të supozohet, XJ i ri nuk ka pika që ndërlidhen me paraardhësin e tij, mu siç është rasti tek modelet S-Type e XF. Pikërisht XF ka shërbyer si inspirim për krijimin e Jaguarit më prestigjioz.

Padyshim, linja pothuajse kupe është risi absolute, e në të njëjtën kohë për pjesën e prapme do të mund të thuhej se është nuk është sipas traditës së Jaguarit.

Detajet teknike ende nuk dihen, por ato do të na i thotë sonte komiku Jay Leno në premierën solemne e cila mbahet në galerinë Saatchi të Londrës.

Ajo që dihet është se njësitë e para do të fillojnë të shiten në fund të këtij viti, derisa paraqitjen e tij të madhe ky model do ta ketë në panairin e automjeteve në Frankfurt të Gjermanisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rrjedhin fotografitë e para të Jaguar XJ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: