...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Microsoft megjithatë nuk punon në celularin Zune

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Microsoft megjithatë nuk punon në celularin Zune   Thu Apr 30, 2009 9:30 pmKompania Microsoft zyrtarisht ka publikuar se nuk ka për qëllim të prodhojë asnjë lloj celulari të bazuar në playerin e vet multimedial - Zune.
Megjithatë, është e mundur që disa karakteristika të Zune të paraqiten në sistemin operativ Windows Mobile.

Duke u bazuar në thashethemet se operatori mobil Verizon do të ofrojë një celular të bazuar në platformën Zune nga Microsoft janë paraqitur disa spekulime të mëdha rreth asaj sa që thuhej se Microsoft sa nuk e ka paraqitur konkurrencën për celularin shumë të popullarizuar iPhone.

Mirëpo zëdhënësi i Microsoftit ka pohuar me këmbëngulje se “nuk janë duke punuar në harduer” dhe se “nuk kanë për qëllim të paraqesin ndonjë celular të bazuar në Zune”.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se së shpejti nuk do të mund të paraqitej telefoni i ndonjë prodhuesi tjetër të bazuar në ndonjë version të ri të platformës Windows Mobile me ndonjë karakteristikat e Zune, por për këtë na duhet të presim edhe pak kohë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Microsoft megjithatë nuk punon në celularin Zune
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: