...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iniesta: Do të luaj në Romë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Iniesta: Do të luaj në Romë   Mon May 11, 2009 7:14 pm

Lëndimi i mesfushorit të Barcelonës, Andres Iniesta, nuk është serioz dhe lojtari thotë se do të jetë i gatshëm për finalen e Ligës së Kampionëve, që zhvillohet më 27 maj në Romë.

Iniesta pësoi një lëndim të muskulit të kofshës në barazimin e mbrëmshëm ndaj Villarrealit dhe u dyshua se do të mungonte edhe në finalen e madhe të Romës. Por mesfushori ka deklaruar se do të jetë i gatshëm të përballet me Manchester United.

“Do të jem në Romë. Kam vetëm një zgjatje të vogël të muskulit, e cila është e vogël dhe nuk është keq siç ishin parashikimet e para. Entuziazmi i të luajturit në finale do të më ndihmojë të rikuperohem në kohë”, ka deklaruar spanjolli, i cili sot mbushi 25 vjet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iniesta: Do të luaj në Romë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: