...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iniesta mund të mungojë në finalen e Romës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Iniesta mund të mungojë në finalen e Romës   Mon May 11, 2009 3:42 pm

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, mund të jetë jashtë finales së Ligës së Kampionëve, të cilën ekipi spanjoll do ta zhvillojë kundër Manchester United më 27 maj.

Iniesta pësoi një lëndim të kofshës gjatë barazimit të djeshëm të Barcelonës ndaj Villarrealit në Camp Nou, barazim që i pamundësoi ekipit katalanas të festojë titullin.

“Nuk kam parandjenja të mira. Do të presim testet nesër, por nuk ka gjasa që ai të luajë këtë javë. Ne do të përpiqemi ta kemi të gatshëm për Romë, kjo është gjithë çfarë mund të bëjmë. Duhet të presim testet dhe të shohim”, ka thënë Pep Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iniesta mund të mungojë në finalen e Romës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: