...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puyol pasues i Maldinit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Puyol pasues i Maldinit?   Mon May 11, 2009 7:53 pm

Sipas "Tuttosport", Milani ka shënjestruar mbrojtësin e Barcelonës, Carles Puyol, si zëvendësuesin e mundshëm të legjendës Paolo Maldini.

Kapiteni i Milanit ka njoftuar se do t’i japë fund karrierës së tij të gjatë si futbollist në mbarim të këtij sezoni, ndërsa Rossonerët janë duke kërkuar një pasues të denjë të tij.

“Tuttosport” shkruan se emri i spanjollit Puyol figuron i pari në listën e Milanit, ku si opsione janë edhe Philippe Mexes dhe Simon Kjaer.

31-vjeçari ka përvojën e duhur për të qenë lojtar i Milanit, ai e ka fituar Ligën e Kampionëve dhe Kampionatin Evropian, ndërsa për më shumë disa vite më parë, ai kishte deklaruar se nëse largohet ndonjëherë nga Barcelona ai do t’i bashkëngjitej Milanit.

“Nga Barcelona do të largohesha vetëm për Milanin”, kishte deklaruar Puyol asokohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Puyol pasues i Maldinit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: