...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat Te Mesohu-Ks Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 18/04/2009

MesazhTitulli: Rregullat Te Mesohu-Ks Forumit   Sat Apr 25, 2009 12:05 pm

Disa Rregulla Te Mesohu-ks Forumit

* Se Pari Duhet Te Prezantoheni Para Se Te Postoheni

* JO ofendime apo sharje personale ndaj anëtarëve të Forumit

* JO CHIT - CHAT në Mesohu-Ks Forumit

* JO postimeve pornografike në Mesohu-Ks Forumit

* Duhet të respektoni mendimin ndryshe!

* Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN

* Nuk lejohen reklamat ose propaganda!

* Përmbajtja e Temave

* Nuk duhet të bëni dallime krahinore!

* Aj qe poston Diqka ndonje virus dhe tjetri antar e shkarkon aj qe ka postu mban pergjegjsi Kujdes Staffi i Mesohu-Ks Nuk mban kurfar pergjegjsie nqofse merrni ndonje virus nga antaret tjerë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mesohu-ks.albanianforum.net
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: Rregullat Te Mesohu-Ks Forumit   Wed Jul 08, 2009 5:58 pm

Edhe diqka ndonje program qe shkarkoni nga Forumi Yn se pari boni Scan me antivirusin tuaj sepse mund te kete ndonje Virus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullat Te Mesohu-Ks Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Rregullat & Lajmrimet-
Kërce tek: