...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 program per me fol shliir

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: program per me fol shliir   Sat Jun 06, 2009 1:45 pm

--------------------------------------------------------------------------------

+
----
-kush osht i interesum me fol me familjart e tij apo edhe me naj kon tjeter jasht apo brenda vendit merreni ket program se metevertet osht shum i mire i leht dhe praktik . un per vete e perdori skam pas kurr problem dhe me te verten menodj se ka me hi ne mood sikur hotmail hehe. edhe ni gja qe me ka lon pershtypje te ky program osht se me kto mundesh me gjet p.sh shokin tond qe don me fol weq ja shkrun emrin aj vet e lyyp......

CODE:

http://www.download.com/3001-2349_4-10806198.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
program per me fol shliir
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: