...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuze ‘pozitiv’ për të ardhmen e kombëtares

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kuze ‘pozitiv’ për të ardhmen e kombëtares   Mon Jun 08, 2009 5:20 pm

Trajneri i ri i kombëtares shqiptare, Josip Kuze, pavarësisht humbjes dhe zhgënjimit në ndeshjen e mbrëmshme, ku Shqipëria u mposht në çastet e fundit të ndeshjes nga Portugalia, mbetet optimist për të ardhmen e kuqezinjve.

“Jam pjesërisht i kënaqur, sepse tifozët tanë prisnin një rezultat pozitiv dhe, të them të drejtën, pritën gjatë, deri në minutat e fundit të ndeshjes. Në fund të ndeshjes sigurisht nuk isha i kënaqur, sidomos kur pashë fytyrat e zhgënjyera të futbollistëve tanë”, ka thënë Kuze.

“Ata luajtën me të gjitha forcat dhe dhanë gjithçka në këtë takim. Fundja, nuk morën atë që meritonin nga kjo ndeshje. Gjithsesi, vura re se kjo skuadër ka potenciale për të ardhmen”.

“Nuk na mbetet gjë tjetër, veçse të vazhdojmë punën për ndërtimin e një skuadre sa më të fortë. Përshtypja ime e parë është mjaft pozitive, që do të më ndihmojë për të ardhmen”, ka shtuar kroati mes tjerash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kuze ‘pozitiv’ për të ardhmen e kombëtares
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: