...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toure refuzon kontratën e Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Toure refuzon kontratën e Barcës   Tue Jun 09, 2009 12:02 pm

+
----
-E ardhmja e Yaya Toure në Camp Nou është vënë në dyshim, pasi
që mesfushori e ka refuzuar kontratën e re që ia ka ofruar Barcelona.

“El
Mundo Deportivo” shkruan se bisedimet ndërmjet drejtorit sportiv të
Barcelonës, Txiki Begiristain, dhe agjentit të Toure, Dimitre Seluk,
janë ndërprerë.

Edhe pse Blaugranët i kanë ofruar një kontratë e cila përmirëson vlerat
e pagës aktuale të mesfushorit defanziv, megjithatë kjo nuk i është
dukur e kënaqshme lojtarit nga Bregu i Fildishtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toure refuzon kontratën e Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: