...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   Tue Jun 09, 2009 2:38 pm

Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj

Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s

p.sh me u dok keshtu
Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 6 CPU 6.80GHz
6.80GHz
256 MB of RAM

shkojm ne:
start > run > regedit > hkey_local_machine > hardware > description > system > central proccesor > 0

edhe ja shkrun sa doni ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: