...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City arrin marrëveshje për Santa Cruz?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City arrin marrëveshje për Santa Cruz?   Fri Jun 19, 2009 1:06 pm

Manchester City është afër nënshkrimit të marrëveshjes me Blackburn Rovers për të marrë shërbimet e sulmuesit Roque Santa Cruz.

Daily Mail shkruan se City ka arritur marrëveshje të vlefshme 18 milionë funte me Blackburnin për të nënshkruar me Roque Santa Cruz, derisa kërkon të ndërtojë një skuadër që do të futet në top katërshin e Premier League.

Menaxheri Mark Hughes do të bashkohet përfundimisht me sulmuesin të cilin kishte dashur ta marrë me veti që verën e kaluar, kur u largua nga Rovers në drejtim të Cityt.

Santa Cruz do të kushtojë 15 milionë funte, ndërsa pjesa tjetër do të jepet në varësi të paraqitjeve të lojtarit dhe suksesit të ekipit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City arrin marrëveshje për Santa Cruz?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: