...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Riera: Liverpooli duhet t’i mbajë lojtarët më të mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Riera: Liverpooli duhet t’i mbajë lojtarët më të mirë   Fri Jun 19, 2009 1:06 pm

Xabi Alonso, Alvaro Arbeloa dhe Javier Mascherano duhet të qëndrojnë në Liverpool, thotë anësori Albert Riera.

“Është jetësore t’i mbajmë të gjithë lojtarët pasi mund të shihni se këtë vit secili lojtar ishte vërtet i rëndësishëm. Alonso, Arbeloa dhe Mascherano na kanë dhënë shumë kualitet, andaj duhet t’i mbajmë”, ka thënë Riera.

“Por jo vetëm ata, të gjithë lojtarët. Nëse dëshironi të fiton ligën, ky është hapi i parë që duhet të bëni”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Riera: Liverpooli duhet t’i mbajë lojtarët më të mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: