...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benzema në vend të Ibrahimovicit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Benzema në vend të Ibrahimovicit   Sat Jun 20, 2009 3:06 pm

Il Corriere Dello Sport" njofton se drejtuesit e Interit kanë përgatitur planin e tyre nëse sulmuesi kryesor i skuadrës, Zlatan Ibrahimovic, largohet në drejtim të Barcelonës.
Së fundmi është spekuluar se Interi do t’ia shesë Barcelonës boshnjakun me pasaportë suedeze, ndërsa përveç parave Blaugranët do ta lëshojnë edhe kalimin e Samuel Eto’o-s në Giuseppe Meazza.

Mirëpo, “Il Corriere...” shkruan se Nerazzurët janë më të interesuar për sulmuesin e Lyonit, Karim Benzema, sesa për kamerunasin, pasi që kërkesa e Benzemas është katër milionë euro për sezon, ndërsa Eto’o kërkon dhjetë milionë euro në vit.

Për më shumë, marrëveshja me Lyonin do të lehtësohej edhe më shumë, nëse Interi lejon kalimin e Patrick Vieiras në drejtim të skuadrës franceze.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benzema në vend të Ibrahimovicit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: