...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prifti i dehur për shkak të meshave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Prifti i dehur për shkak të meshave   Tue Jul 07, 2009 9:18 amNjë prifti italian i është marrë leja e vozitjes sepse po voziste në gjendje të dehur, derisa është arsyetuar se brenda një dite të vetme ka qenë i detyruar të mbajë katër mesha dhe se në secilin prej tyre është dashur të pijë nga një kupë verë.

Prifti 41-vjeçar, me prejardhje nga Bologna, është ndaluar në autostradën Milano-Torino. Kishte 0.8 gramë të alkoolit për litër të gjakut, derisa vetëm masa 0.5 gramë për litër është e lejuar, shkruan agjencia italiane e lajmeve Ansa.

Gjykatësit do t’i del bukur punë të dëshmojë se dehja e tij nuk është rezultat i konsumimit alkoolit me vetëdëshirë, por për hir të respektimit të rregullave të kultit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Prifti i dehur për shkak të meshave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: