...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çifti martesor merr 24 tosterë si dhurata dasme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Çifti martesor merr 24 tosterë si dhurata dasme   Tue Jul 07, 2009 9:29 amEdhe pse tosteri ende gjendet në maje të listës sipas popullaritetit në mesin e dhuratave të dasmës, një çift britanik është mbetur i habitur kur në mesin e dhuratave të mbështjella ka numëruar as më pak e as më shumë se 24 tosterë.

Claire e Stuart Linley i kishin udhëzuar 160 të ftuarit e dasmës se më së shumti do t’u hynin në punë dhurata në para për të mundur të udhëtojnë në muajin e mjaltit. Mirëpo, e kanë parë se diçka nuk ishte në rregull kur kanë parë shumë kutia të njëjta në formë e madhësi në mesin dhuratave.

Claire ka mbetur gojëhapur kur e ka kuptuar se bëhet fjalë për 24 tosterë të markës “Tesco”. Mirëpo në fund ka dalë të jetë një shaka e pakripë të cilët e kishin menduar paraprakisht.

Çifti nga Howden Minster në Yorkshire, natyrisht, i ka kthyer 23 tosterë, por një kanë vendosur ta mbajnë për vete.

“Kur kemi filluar të nesërmen në mëngjes të hapim dhuratat na është dukur e çuditshme pse aq shumë prej tyre kishin formën dhe madhësinë e njëjtë. Atëherë filluan të dalin tosterët njëri pas tjetrit dhe ka qenë shumë qesharake. Shumica prej tyre ishin të markës Tesco prandaj kur shkuam në dyqanin dhe i kthyem tërë atë, të punësuarit vdiqën së qeshuri”, ka thënë Stuart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Çifti martesor merr 24 tosterë si dhurata dasme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: