...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reali përgatit ofertë për Maicon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Reali përgatit ofertë për Maicon   Sun May 10, 2009 4:04 pm

Kampioni ende në fuqi i ligës spanjolle, Real Madrid, është duke u përgatitur të bëjë ofertë për mbrojtësin e Interit, Douglas Maicon.

Jorge Valdano, i cili do të jetë menaxheri gjeneral nëse Florentino Perez do t’i fitojë zgjedhjet për president të Realit, tashmë po punon në blerje të reja, me dy mbrojtës që kryesojnë agjendën e tij.

Në të majtë, Valdano ka në plan të kërkojë mbrojtësin e Manchester United, Patrice Evra, ose atë të Arsenalit, Gael Clichy, derisa në të djathtë, Maicon është caku kryesor i Perez. Braziliani ka kontratë me Interin deri në vitin 2012.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reali përgatit ofertë për Maicon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: