...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tottenham në garë për Tevez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Tottenham në garë për Tevez   Mon May 11, 2009 3:41 pm

Mediat angleze përcjellin lajmin se Tottenhami është klubi i fundit i cili i është bashkuar garës për të marrë shërbimet e Carlos Tevez, ndërsa spekulimet për kalim të tij në City janë më të zëshme.

Tevez së fundi deklaroi se do të largohet nga Manchester United në fund të sezonit, pas një periudhe dyvjeçare ‘huazimi’ në Old Trafford.

The Sun ka shkruar se trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, është i fundit nga Premier League që ka shprehur dëshirë për të angazhuar argjentinasit. Sipas këtij tablloidi anglez, Redknapp është i gatshëm të paguajë 25 milionë funte për të marrë shërbimet e Tevez.

Në anën tjetër edhe Manchester City është përmendur si një destinacion i mundshëm i argjentinasit, edhe pse Mark Hughes nuk ka dashur të komentojë për transferime nga klubi rival i qytetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tottenham në garë për Tevez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: