...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cisse: Do t'i bashkohem Tottenhamit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Cisse: Do t'i bashkohem Tottenhamit   Mon May 11, 2009 8:54 pmSulmuesi i Sunderlandit, Djibril Cisse, shpreson t’i bashkohet Tottenhamit gjatë kësaj vere, shkruajnë mediat angleze.
Daily Mail thotë se Cisse ka tronditur bashkëlojtarët e tij të Sunderlandit, duke thënë “Do t’i bashkohem Tottenhamit këtë verë”.

Francezi, i cili është i huazuar te Sunderlandi nga Marseille, i kishte thënë këto fjalë gjatë të premtes, pasi i është thënë se nuk do të jetë në formacionin e parë për ndeshjen ndaj Boltonit.

Marseille kishte arritur marrëveshje të vlefshme 10 milionë euro me Sunderlandin për të lejuar transferimin e përhershëm të Cisse, por tash duket ekipi francez do të duhet të bisedojë me Tottenhamin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Cisse: Do t'i bashkohem Tottenhamit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: