...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjen trashëguesi i Nokia 5800 XpressMusic

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Vjen trashëguesi i Nokia 5800 XpressMusic   Tue Apr 21, 2009 8:21 pmGjatë muajit maj apo qershor Nokia ka për qëllim të paraqes trashëguesin e telefonit të mençur muzikor 5800 XpressMusic, së paku nëse mund t’i besohet informatave të portalit DigiTimes.

Supozohet se kompania tanimë ka porositur një numër të madh të ekraneve të ndjeshme në prekje, të mjaftueshëm për prodhimin fillestar të dy milionë pajisjeve.

Mirëpo ekranet e reja janë të llojit capacitive, të ngjashëm me ata që Apple dhe prodhuesit tjerë integrojnë në pajisjet e tyre. Kjo do të thotë se blerësit me këtë Nokia do të mund të udhëheqin nëpërmes gishtave, pa pasur nevojë për stylus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vjen trashëguesi i Nokia 5800 XpressMusic
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: