...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vata dëshiron të luajë edhe një sezon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vata dëshiron të luajë edhe një sezon   Sat Apr 25, 2009 8:11 am

Edhe pse 37-vjeçar, ish-sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Fatmir Vata, i cili aktualisht luan për skuadrën e Koblenzit, nuk e ka ndërmend ende të heqë dorë nga futbolli aktiv.

Kontrata e tij me ketë klub përfundon me 30 qershor të këtij viti, Vata beson se ka ende fuqi në këmbe për të përballuar të paktën edhe një sezon tjetër në Bundesliga 2.

“Kontrata ime skadon në vere dhe akoma askush nuk ka folur me mua. Por unë do të kisha dëshire të qëndroj në këtë skuadër. Besoj se e përballoj edhe një vit tjetër në Bundesliga 2”, është cituar sulmuesi shqiptar nga “Top Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vata dëshiron të luajë edhe një sezon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: