...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Silva (ndoshta) mungon deri në fund të sezonit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Silva (ndoshta) mungon deri në fund të sezonit   Tue May 12, 2009 4:49 pm

Anësori i Valencias, David Silva, mund të mos paraqitet në ndeshjet e mbetura të sezonit si pasojë e lëndimit.

Spanjolli është dashur të zëvendësohej në ndeshjen e fundjavës kundër Real Madridit, ndërsa faqja zyrtare e Los Che ka konfirmuar se mesfushori i krahut e ka lënduar këmbën e djathtë dhe pritet të mungojë në dy ose tri javët e ardhshme.

Mungesa e Silvas do të jetë një hendikep i madh për Valencian e cila po lufton për ta ruajtur pozitën e katërt në tabelë me një pikë më tepër se Atletico Madridi, që gjendet në pozitën e pestë, dhe tri më shumë se Villarreali dhe Deportivo La Coruna, që mbajnë pozitat gjashtë dhe shtatë, respektivisht, kur kanë mbetur edhe tri javë për t’u zhvilluar (nëntë pikë).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Silva (ndoshta) mungon deri në fund të sezonit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: