...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia   Sat Jun 06, 2009 11:54 am

Frank Lampard mendon se Chelsea ka nevojë për më shumë mprehtësi në përbërje dhe më shumë depërtueshmëri në sulm.

“Nëse shikojmë prapa sezonin që përfundoi, do të shohim se kemi një përbërje të fuqishme dhe futbollistë të mirë, por ndoshta kemi nevojë për më shumë mprehtësi. Pikërisht këtë e ka thënë John Terry kur i ka propozuar Riberyn dhe Villan”, ka thënë Lampard.

“Ndoshta na mungon ajo mprehtësi, dikush që do të na sjellë atë, për shembull ndonjë lojtar anësor ose mesfushor kreativ, ose secili që do të mund të punojë me Drobgan ose Anelkan”, shton më tej anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: