...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho mund t’i zgjidhë problemet e Milanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ronaldinho mund t’i zgjidhë problemet e Milanit   Sat Jun 06, 2009 12:01 pm

Milani është shumë pranë humbjes së Kaka, i cili do të kalojë te Real Madrid, mirëpo presidenti i Rossonerëve, Silvio Berlusconi, ak premtuar se skuadra e tij do të jetë e fuqishme në garën për të fituar tituj në sezonin e ri.

“Milani do të përfshihet në biznesin e transferëve ashtu që të jetë konkurrues i fuqishëm i Interit”.

“Kam besim të madh te Ronaldinho, ai është sakrifikuar si shumë lojtarë të tjerë, prandaj ka qenë i demoralizuar.

“Mirëpo, kur ai është në fushë, gjithmonë u ofron kënaqësi atyre që i kanë blerë biletat për ta përcjellë ndeshjen. Sezonin e ardhshëm do të përqendrohemi tek ai”, ka thënë Berlusconi për “Milan Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho mund t’i zgjidhë problemet e Milanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: