...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RONALDINHO DO TE RIKTHEHET NE FORMEN E MEPARSHME

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rimi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/06/2009

MesazhTitulli: RONALDINHO DO TE RIKTHEHET NE FORMEN E MEPARSHME   Fri Jun 19, 2009 6:09 pm

I MADHI I MILANOS KTHEHET NE FORMEN E MEPRASH NE DISPOZICON SE PRET SE NDOSHTA SEDORF PO JA JEP NUMRIN E TIJJ 10 SIQ E KA ENDRERUUAR ////
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
RONALDINHO DO TE RIKTHEHET NE FORMEN E MEPARSHME
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: