...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nëna e tetënjakëve nënshkruan kontratë për emision televiziv

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nëna e tetënjakëve nënshkruan kontratë për emision televiziv   Tue Jun 09, 2009 2:10 pmNëna e tetënjakëve Nadya Suleman, amerikania e cila në muajin janar të këtij viti ka lindur tetë fëmijë përnjëherë, e tash ka gjithsej 14 fëmijëve të ngjizur në mënyrë artificiale, ka vendosur që jetën e saj ta ekspozojë para kamerave televizive.

Nadya ka nënshkruar kontratë për incizimin e emisionit televiziv me shtëpinë holandeze “Eyeworks”, e cila nuk do të incizojë një reality show 24 orë në ditë, por do të jetë Nadya e cila do të incizojë momente të rëndësishme nga jeta e fëmijëve të saj.

Emisioni do të përcjellë rritjen e fëmijëve, derisa ai do të përgatitet sipas një emisioni tjetër i cili shfaqet në një televizion danez, i cili dokumenton jetën e katër fëmijëve që prej lindjes së tyre derisa të arrin moshën e pjekurisë.

“E kanë menduar këtë ide, ia kanë paraqitur Nadyas, i ka pëlqyer asaj sepse edhe vet do të mund të incizojë”, ka thënë zëdhënësi i saj Jeff Czech.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nëna e tetënjakëve nënshkruan kontratë për emision televiziv
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: