...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie planifikon martesë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Jolie planifikon martesë   Tue Jun 09, 2009 5:02 pmAngelija Jolie raportohet se ka vendosur të martohet me partnerin e saj Brad Pitt, në përpjekje për të hequr qafe njëherë e përgjithmonë thashethemet se lidhja e tyre është afër fundit.

“Zakonisht është Brad ai që dëshiron të flasë për martesë. Por këtë herë është Angelina. Kjo do të ishte një ndihmë për problemet e tyre dhe Angelina ka thënë se më e mira gjë do të ishte nëse martohen dhe t’u japin fund spekulimeve. Edhe Brad duket i dehur, ai është i tronditur”, ka thënë një burim për Sunday Mirror.

Dyshja thuhet se janë duke pritur të gjejnë kohë të lirë nga orari i tyre, por lidhja e kurorës mund të ndodhë edhe gjatë verës.

Ata thuhet se planifikojnë një ceremoni në New Orleans, ku kanë kaluar kohën më të madhe derisa Brad kishte xhiruar filmin e vitit 2009, “The Curious Case of Benjamin Button”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jolie planifikon martesë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: