...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton mohon se është zhveshur në ndejë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Hilton mohon se është zhveshur në ndejë   Tue Jun 09, 2009 5:06 pmParis Hilton ka hedhur poshtë spekulimet se ajo ka hequr teshat në një ndejë në Las Vegas, duke vallëzuar lakuriq në ballë të një biznesmeni të pasur, dhe i ka quajtur këto tregime ‘tërësisht të trilluara’.

Bukuroshja, e cila ishte përfshirë në një video-skandal seksi në vitin 2004, është cak i ‘akuzave’ se ajo i është bashkuar një grupi striptizereve në Sin City, duke hequr teshat në ballë të të pranishmëve tjerë të ndejës.

“Ne u argëtuam shumë. Burrat paguanin për vajzat që hidhen në aksion. Unë isha atje dhe ata paguanin të shikonin. Paris u zhvesh dhe vajzat po ashtu”, ka thënë njëra nga të pranishmet në këtë ndejë.

Ajo shton se ndryshe nga tjerat vajza, Hilton kurrë nuk mori asnjë para për striptizin që shfaqi. Por zëdhënësi i Paris ka hedhur poshtë thëniet, duke thënë se janë të gjitha të pavërteta.

“Ata janë tërësisht të pavërteta dhe plotësisht të trilluara”, ka thënë zëdhënësi i saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hilton mohon se është zhveshur në ndejë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: