...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alves e dëshiron Robinhon te Barca

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Alves e dëshiron Robinhon te Barca   Sat Jun 20, 2009 2:53 pm

Mbrojtësi brazilian i Barcelonës, Daniel Alves, i ka këshilluar drejtuesit e skuadrës nga Camp Nou që ta transferojnë sulmuesin e Mancheter Cityt, Robinho.
“Edhe pse nuk kemi realizuar transferime të mëdha si Real Madridi, skuadra jonë është e fuqishme”.

“Nëse më lejohet të rekomandoj ndonjë lojtar, atëherë do të kërkoja angazhimin e të gjithë lojtarëve të përfaqësueses së Brazilit”.

“Meqenëse kjo është e pamundur, mendoj se lojtari i cili do të përshtatej në mënyrë të përsosur në klubin tonë është Robinho”, ka thënë Alves, i cili ka shtuar se megjithatë katalunasit nuk duhet të shqetësohen për përforcime pasi që janë kampionë të Evropës për klube.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Alves e dëshiron Robinhon te Barca
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: