...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë   Fri Jun 26, 2009 8:39 pmKompania Lenovo ka paraqitur laptopin e ri i cili do të kënaq përdoruesit të cilët dëshirojnë kompjuter të lehtë dhe të hollë, por megjithatë të fuqishëm. Mirëpo, natyrisht, gjërat e tilla edhe kushtojnë.

Dimensionet e këtij laptopi janë ideale. Shtëpiza nga fijet e karbonit prej 0.83 inç trashësi dhe ekrani LED me diagonale prej 14.1 inç do të thotë se laptopi i emëruar T400s do të mund t’u rri pa problem nën krahë dhe në çantë të vogël, por me ekranin e tij do të mund të punoni krejt normalisht (edhe pse askund nuk shkruan se sa është rezolucioni i ekranit).

Brenda shtëpizës së tij gjendet procesori Core 2 Duo i kompanisë Intel me takt punues prej 2.53 GHz, disku SSD me kapacitet 128 GB apo disku i fortë klasik me kapacitet prej 250 GB, DVD writer apo Blu-ray riprodhues, lexuesi ExpressCard, qasja për eSata e daljet video VGA e DisplayPort. Bateria do të duhej të qëndrojë rreth gjashtë orë, derisa çmimi fillon nga 1.599 dollarë të kripura e më shumë.

www.lenovo.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: