...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kardashian lavdëron fëmijët ‘e guximshëm’ të Jackson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kardashian lavdëron fëmijët ‘e guximshëm’ të Jackson   Thu Jul 09, 2009 9:13 amKim Kardashian ka lëshuar lëvdata për tre fëmijët e Michael Jackson, të cilët patën kurajën të ndjekin ceremoninë publike përkujtimore të këngëtarit të ndjerë në Los Angeles.

Bukuroshja, e cila humbi babain e saj në vitin 2003, ka lavdëruar të guximshmit Prince Michael, 12-vjeçar, Paris Katherine, 11-vjeçare, dhe 7-vjeçarin Blanket.

“Sapo u largova nga ceremonia. Gjithkush kishte aq shumë kujtime të mrekullueshme nga Michael Jackson. Të gjithë qeshëm dhe qamë dhe e kujtuam atë”, ka shkruar Kim në faqen e saj në Twitter.

“Fëmijët e Michael ishin aq të guximshëm të qëndronin atje në skenë dhe të flisnin para gjithë botës për babanë e tyre. Edhe unë kam folur në funeralin e babait tim dhe kjo ishte gjëja më e vështirë që kam bërë ndonjëherë”, ka rikujtuar bukuroshja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kardashian lavdëron fëmijët ‘e guximshëm’ të Jackson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: