...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 United do të bëjë ofertë për Ibrahimovicin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: United do të bëjë ofertë për Ibrahimovicin   Thu Jul 09, 2009 2:04 pm

"The Mirror" njofton se Manchester Unitedi e ka gati ofertën për sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic.

Gjatë këtij afati kalimtar ka pasur shumë spekulime për mundësinë e largimit të Ibras nga zikaltrit, ndërsa tabloidi britanik “The Mirror” shkruan se trajneri i Djajve të Kuq, Sir Alex Ferguson, do të ofrojë 35 milionë euro për shërbimet e boshnjakut me pasaportë suedeze.

Sido që të jetë, shifra të cilën e ofron United është e vogël për të plotësuar kërkesat e presidentit të Interit, Massimo Moratti, ndërkohë që Jose Mouronho së fundmi ka thënë se nuk do të lejojë largimin e asnjë lojtari pasi të fillojnë ndeshjet parasezonale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
United do të bëjë ofertë për Ibrahimovicin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: