...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea do ta bëjë goditjen e fundit për Ribery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Chelsea do ta bëjë goditjen e fundit për Ribery   Wed Jul 08, 2009 2:31 pm

Spekulohet se Chelsea është duke përgatitur një ofertë të panegociueshme për anësorin e Bayern Munichut, Franck Ribery.

Bavarezët kërkojnë hiç më pak se 80 milionë euro për superyllin francez, ndërsa e mërkura është dita e fundit për cilëndo skuadër që dëshiron të bëjë ofertë.

“The Daily Mail” shkruan se Blutë do ta bëjnë ofertën e tyre të fundit, e cila llogaritet të jetë 46 milionë euro.

Nëse skuadra nga Liga Premier nuk arrin të sigurojë shërbimet e Ribery, atëherë do të kërkojë transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Wesley Sneijder, i cili kushton afër 19 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chelsea do ta bëjë goditjen e fundit për Ribery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: